Loitek
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Loitek

Connect : Loitek.idle.ro
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 vreau sa spun ceva

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
puya
Membru 3
Membru 3
puya


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 30
Localizare : neamt
Data de inscriere : 20/01/2009

vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 12:58 pm

deci jucatorul anonim b.z.q.|anonim nu are cod si rog adminii sa nu mai dea ban degeaba ca are si admin
deci ca sa fiti soguri uitati si nishte poze vreau sa spun ceva Fysnow0013xh8.th
deci va rog inca o data sa nui dati ban ca am vazut ca mai sunt discutii cu adminii owneri ca nu are cod
Sus In jos
http://www.bad-boys-bad.forumz.ro
Vizitato
Vizitator




vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 8:06 pm

nu cred ca ia dat cineva ban... poate eu odata cred Smile)
Sus In jos
NeRo
Starting
Starting



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 18/01/2009

vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeVin Ian 23, 2009 4:03 pm

de exemplu astazi 23.01.2009 fiti atenti aici Rolling Eyes Arrow nek baga de_train si noi eram 4 pe serv si nu e prima data
Sus In jos
NeRo
Starting
Starting



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 18/01/2009

vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 5:27 pm

si foo ii mareste adminu... Evil or Very Mad...deci e o prostie scz...si sa mai intamplat de multe ori...stiu ca am mai zis odata...dar poATE INCERCATI SAL CUMINTITI
Sus In jos
NeRo
Starting
Starting



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 18/01/2009

vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 5:36 pm

E O PROSTIE CHESTIA CU B.Z.Q DACA E UNU PROST DE NU ARE NICI MACAR UN AN DE CAND JOACA CS ASTA NU INSEAMNA CA CELALALT ARE CEVA...SI EU AM AVUT MULTE BULANE... cyclops
Sus In jos
sconXo
Administrator
Administrator



Numarul mesajelor : 107
Localizare : Undeva cu o sticla de whisky in mana
Data de inscriere : 13/01/2009

vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitimeDum Ian 25, 2009 12:35 pm

NERO ! Ai grija la vocabular si puteai sa iti spui opinia intru'n singur reply ! Daca mai faci dublu , triplu etc post ai ban si adminu scos !
Sus In jos
https://loitek.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





vreau sa spun ceva Empty
MesajSubiect: Re: vreau sa spun ceva   vreau sa spun ceva Icon_minitime

Sus In jos
 
vreau sa spun ceva
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Loitek :: Loitek - Team :: Loitek.idle.ro :: Propuneri/Probleme-
Mergi direct la: